Eredményeink

2014-2015-ös tanév

 

Solymosi Botond 2.a – Kiemelt arany fokozat
Kerületi szépolvasási verseny
Felkészítő tanár: Jedlóczki Berta

 

 

2. a osztály - Fődíj
WKK-pályázat: „Rajzolj hangot!”
Felkészítő tanár: Jedlóczki Berta

 

 

Mihócza Gergely, Papp Hanna,
Nagy Nikolett, Szögi Maja, Horváth Attila 3.b – II. díj
WKK-pályázat: „Rajzolj hangot!”
Felkészítő tanár: Léb Anikó

 

 

Fehér Botond, Foltán Bálint,
Kőrös Kristóf, Szóga Zsigmond 5.b – I. hely
Bolyai matematika csapatverseny (körzeti forduló)
Felkészítő tanár: Gyomlainé Petró Éva

 

 

Csapó Dániel, Hodruszki Kolos 6.b,
Kolok Balázs, Márton Kristóf 6.a – IV. hely
Bolyai matematika csapatverseny (körzeti forduló)
Felkészítő tanárok: Csabai Anita, Gyomlainé Petró Éva

 

 

Bíró Lili, Fórizs Emma,
Girus Kornél, Kállai Ernő 3.a – IV. hely
Bolyai matematika csapatverseny (körzeti forduló)
Felkészítő tanár: Nagyné Kocsis Ildikó

 

 

Fazekas Réka 5.a – Csapat I hely, Trio I. hely
Berzik Sára Országos Emlékverseny
(Ritmikus Gimnasztika)
Gyermek Haladó: Csapat/Trió

 

 

Jugl Dorottya, Kapolyi Zsombor 5.a,
Csegzi Márta, Szóga Zsigmond 5.b, Szabó Lilla 5.c – I. hely
Kerületi angol játékos vetélkedő
Felkészítő tanár: Vasajiné Bohnert Krisztina

 

 

Solymosi Botond 2.a – Kiemelt arany fokozat
Varga Bence 2.a – Arany fokozat
Kerületi versmondó verseny
Felkészítő tanár: Jedlóczki Berta

 

 

Galgóczi Fanni 1.a – Bronz fokozat
Iván Tamás 1.a – Ezüst fokozat
Kerületi versmondó verseny
Felkészítő tanár: Fontos Zsuzsanna

 

 

Kisgéczi Domonkos 5.a I. hely, Gémesi Péter 6.b II. hely
Molnár Beáta 5.b I. hely, Mohácsi Bernadett 6.b II. hely
Kispest Kupa
Kerületi asztalitenisz verseny
Felkészítő tanár: Kronberg Klára

 

 

Fazekas Réka (csapat) II.hely
IV.Viktória Nemzetközi Kupa
Ritmikus Gimnasztika, Gyermek Haladó: Csapat

 

 

Kisgéczi Domonkos 5.a – Kiemelt nívódíj
Országos népzenei minősítő verseny

 

 

Bolyai magyar csapatverseny (területi forduló)

 

I. hely

I. hely

II. hely

II. hely

5.b

6.a

5.a

8. oszt.

Alaksza Emma

Kolok Balázs

Csegzi Lóránd

Zelena Balázs

Csegzi Márta

Sulyok Anna

Kisgéczi Domonkos

Simon Máté

Fehér Botond

Márton Kristóf

Zámbori Doma

Révész Balázs

Szóga Zsigmond

Polyák Norma

 

Bebesi Márton

IV. hely

IV. hely

VI. hely

VI. hely

4.a

6.b

4.b

7. oszt.

Csapó Eszter

Kovács Boróka

Gáspár Sára

Vámos Balázs

Hambalkó Laura

Cserháti Zsófia

Reisz Abigél

Vincze Zsuzsanna

Horgos Fanni

Mohácsi Bernadett

Simon Réka

Birke Attila

Szabó Andrea

Hodruszki Kolos

Weaver Sára

Szatmári Zita

Felkészítő tanárok: Bihariné Józsa Judit, Horváth Gyöngyi,
Schulcz Zsuzsanna, Schehl Erzsébet, Zuborné Sallai Márta

 

 

Csinos Réka 3.a – Ezüst fokozat
Szilveszter Dóra 4.a Ezüst fokozat
Majer Bendegúz 4.b Ezüst fokozat
Kerületi versmondó verseny
Felkészítő tanárok: Nagyné Kocsis Ildikó, Horváth Gyöngyi, Schehl Erzsébet

 

 

Fazekas Réka 5.a – I. hely
21. Heni néni RG. Emlékverseny
„C” Haladó Gyerek (csapat)

 



Bartus Luca 2.c, Gieger Mira 6.b – I. hely
Szögi Maja 3.b – III. hely
Kerületi rajzverseny
Felkészítő tanár: Kiss Anikó

 

 

Partizán csapat (lányok) 5.a, 6.a, 6.b – III. hely
Mikulás Kupa Partizán Verseny
Felkészítő tanár: Kronberg Klára

 


Alaksza Emma, Csegzi Márta,
 Fehér Botond, Szóga Zsigmond 5.b (csapat) – országos III. hely
Bolyai magyar csapatverseny
Felkészítő tanár: Zuborné Sallai Márta

 

 

Kolok Balázs, Sulyok Anna,
Márton Kristóf, Polyák Norma 6.a (csapat) – országos 21. hely
Bolyai magyar csapatverseny
Felkészítő tanár: Schulcz Zsuzsanna

 

 

Szatmári Zita, Nemes Kitti, Papp Melinda, Mihályi Kata 7.a,
Keresztes Judit, Csikós Patrícia,8.b – III. hely
Rákoskerti Országos Tornakupa
Felkészítő tanár: Schulcz Ágnes

 

 

Szóga Zsigmond 5.b – I. hely
Kerületi Szép Magyar Beszéd verseny
Felkészítő tanár: Zuborné Sallai Márta

 

 

Szóga Zsigmond 5.b, Márton Kristóf 6.a – II. fordulóba jutottak
XXVI.Bátaszéki Matematikaverseny
Felkészítő tanár: Gyomlainé Petró Éva

 

 

Dániel Miklós, Simon Máté,
Zelena Balázs 8.b (csapat) – III. hely
„1848-49-es forradalom és szabadságharc”
Kerületi történelem csapatverseny
Felkészítő tanár: Fazekasné Rédly Katalin

 

 

Révész Balázs 8.a – I. hely, Zimányi Richárd 7.a – II.hely
Walter Bence 5.c, Gieger Míra 6.a, Domján Zsuzsanna 6.a – III. hely
„Szeretlek Kispest”
Kispesti helyismereti verseny – képzőművészeti forduló (csapat)
Felkészítő tanár: Kiss Anikó

 

 

Major Emma 7.b – II. hely, Pityer Viktória 7.b – III. hely
Szatmári Zita 7.a – Különdíj
Kerületi Környezetvédelmi Vetélkedő

 

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Leendő elsősöknek

Néhány szóval szeretnénk bemutatni és elmondani, miért is jó KÓSOS–nak lenni. Tovább

Elérhetőségeink

Cím: 1192 Budapest, Hungária út. 28.

Tel./Fax: 282-9997

E-mail: koskaroly@iskola.kispest.hu



Alapítványi információk
Az Alapítvány célja a Kispesti Kós Károly Általános Iskola nevelő-oktató munkájának támogatása. Bővebben